Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování

STUDENT AGENCY rozšiřuje vozový park a nabírá nové řidiče

Zájem o cestování v letošním roce registruje společnost a snaží se rychle reagovat na zvýšenou poptávku. Proto plánuje rozšíření počtu spojů, i nás i v zahraničí.Zvýšený počet spojů si vyžádá i nárůst pracovníků a rozšíření vozového parku. Společnost aktuálně přijme až 50 nových řidičů autobusů, stejně jako rozšiřuje svou flotilu pořízením dalších 16 autobusů FUN&RELAX. Nové řidiče přitom STUDENT AGENCY hledá jak pro spoje z Prahy, tak i z Brna. Cíleně přitom oslovuje uchazeče také z mimopražských a mimobrněnských regionů – například ze severní Moravy, nebo z Ústeckého kraje, ale také ze Slovenska.

Kromě náboru 50 nových řidičů pořizuje STUDENT AGENCY do své flotily nové autobusy ve špičkovém provedení FUN&RELAX. Aktuálně se jedná o 16 nových autobusů Volvo a Scania v provedení FUN&RELAX – z čehož 10 jich posílí flotilu STUDENT AGENCY v Česku právě na výše uvedených rozšířených linkách; 6 pak bude směřovat na Slovensko, kde doplní flotilu žlutých autobusů pod značkou RegioJet.sk – a následně zajistí také provoz zcela nové linky Bratislava – Vienna Airport – Vídeň. Celkový počet autobusů ve žluté flotile tak aktuálně činí 173 vozidel.

Nově STUDENT AGENCY rozšiřuje provoz na následujících linkách:

Od 3. 8. 2015 na trase Praha – Plzeň – Norimberk – Würzburg – Frankfurt nad Mohanem – Bonn – Kolín nad Rýnem – Düsseldorf / zpět – 3x týdně nový spoj s odjezdem z Prahy v 11.00 hodin (v pondělí, čtvrtek a sobotu) a odjezdem zpět z Německa v ranních a dopoledních hodinách (odjezd z Düsseldorfu v 8.00 hodin ráno vždy v úterý, pátek a v neděli).

Od 1. 9. rozšíření počtu spojů na trase Most / Chomutov – Praha, a to tak, že autobusy STUDENT AGENCY budou jezdit až v 10x denně v každém směru.

Posily stávajících mezinárodních spojů – pravidelně spoje jedoucí ve špičkových časech do destinací Bratislava, Budapešť či Vídeň jsou posilovány dodatečnými autobusy, stejně jako spoje na lince do Berlína, kde navíc od 1. 8. začíná STUDENT AGENCY s přepravou cestujících také na vnitrostátním úseku Drážďany – Berlín, a to za ceny od 5 eur.

Posily špičkových spojů na vnitrostátních linkách – například Brno – Praha, nebo Praha – České Budějovice – Český Krumlov apod., kde je zapotřebí reagovat na extrémní nárůst poptávky cestujících po přepravě.

Zdroj: Student Agency


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,28621 s | počet dotazů: 159 | paměť: 19127 KB. | 16.01.2022 - 11:07:53