Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Strakonická ulice v Praze bude uzavřena z důvodu konání cyklistického závodu


V sobotu 5. července 2014 se bude v Praze konat 8. ročník tradičního mezinárodního závodu v dlouhém triatlonu v rámci akce „Czech Bigman Festival 2014“, který je zařazen mezi nejprestižnější závody světové série. Cyklistická část tohoto závodu proběhne na Strakonické ulici, běžecká část povede po komunikacích nižších tříd v okolí Malé Chuchle, částečně i na cyklotrase A 1.Strakonická ulice ve směru do centra v úseku hranice Prahy – přemostění do Malé Chuchle bude s ohledem na zajištění bezpečnosti silničního provozu i závodníků zavřena v době od 7.30 do 18.00 hodin.

Objížďka pro směr do centra je vedena přes Zbraslav po trase Na Baních, Elišky Přemyslovny, Zbraslavské nám., Žitavského, K Přehradám, Strakonická, Pražský okruh směrem na Plzeň, K Barrandovu, Barrandovský most, Strakonická. Pro jízdu do oblasti Modřan a Podolí je možno ze Zbraslavského náměstí zvolit trasu Žitavského, most Závodu míru a dále Komořanskou do centra.

Pro dopravní obsluhu Radotína je navržena objížďka ze Zbraslavského nám. po trase U Národní galerie, K Přehradám, Strakonická, Lahovický most, Výpadová, Vrážská, Radotínská.

Opatření se dotkne i provozu městské hromadné dopravy – jedná se změnu trasy autobusů ve směru do centra od Lahovického mostu po trase Výpadová, Vrážská, Radotínská a o vyloučení dvou zastávek ve směru do centra a to „Lahovičky“ a „Dostihová“. Z důvodu prodloužení jízdní doby na linkách jedoucích přes Zbraslav a posílí Dopravní podnik hl. m. Prahy tyto linky o další vozy.

Cyklotrasa A 1 bude uzavřena (obousměrně) v úseku mezi podjezdem Strakonické před Barrandovským mostem a podjezdem pod Strakonickou v Malé Chuchli v době od 7.30 do 24.00 hodin. Nájezd na Barrandovský most nebude omezen. Doporučená objížďka vede po cyklotrase A 12 pod Barrandovskou skálou a dále ul. Zbraslavskou po trase A111. Objížďka znamená prodloužení cesty o cca 300 m.

Podrobnosti k akci „Czech Bigman Festival 2014“ lze nalézt na internetových stánkách www.czechbigman.cz  Na této adrese je mj. plánek trasy s vyznačeným rozsahem omezení. Pořadatelem akce je R TEAM.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,63979 s | počet dotazů: 196 | paměť: 28079 KB. | 09.08.2022 - 09:32:52