Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování

Staví se nové parkovací domy u centra Černý most v Praze

Obchodní centrum Černý most, umístěné na strategicky výhodném místě u metra a současně nájezdu na D11 a R10, si nemůže na návštěvnost naříkat. Proto se v současné době začínají stavět parkovací domy i rozšíření nákupních ploch. FOTO v článku.Nové stavby parkovacích domy už vyrůstají. Ikea staví na jižní straně u současné budovy. Z kruhového objezdu se bude odbočovat vlevo do nového objektu garáží s kruhovou rampou. Další stavba, která právě probíhá na severní straně stávajícího objektu, pomůže rozšířit prodejní plochy. Po dokončení parkovacího domu se  se počítá s nárůstem návštěvnosti. V současné době využije parkoviště 2300 automobilů/den a po dokončení stavby se předpokládá 3200 automobilů/den.

Další stavbu zahájila společnost Unibail-Rodamco, která plánuje rozšíření současného centra Černý most a výstavbu parkovacího domu. První byla zahájena stavba parkovacího domu je umístěna na bývalé parkovací ploše umístěné na západní straně centra. Po dokončení stavbu by se měla kapacita parkovacích ploch zvýšit z 2500 na 3300. Další stavba rozšíří prodejní plochu z 79 na 163. Nový objekt  umožní parkování v suterénu a na střeše budovy. Stavbu provádí firma IMOS.

V nové části obchodního centra bude dán větší prostor stravovací části. Nové restaurace budou součástí prostoru pro marketingové akce a bude zde i nové kino.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,82872 s | počet dotazů: 152 | paměť: 22711 KB. | 26.01.2022 - 06:59:50