Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Stavba mimoúrovňové křižovatky v Praze 9 zkomplikuje dopravu


Od soboty 22.1.2011 dojde v souvislosti se stavbou křižovatky Veselská x Kbelská x Cínovecká na silnici E55 k zásadním dopravním změnám, které se dotknout komunikací v Praze 8, 9 a 18.Na křižovatce bude přerušeno průsečné křížení Cínovecká x Veselská – směr z centra do Letňan  a k nákupnímu centru TESCO Letňany. Objížďky budou vedeny po dvou trasách:

 I. Kbelská – Prosecká – Tupolevova

II. Cínovecká – Kostelecká – Tupolevova

Dále nebude možné projet z parkoviště od areálu Tesco Letňany směrem do centra přes ulici Kbelská. Objízdná trasy vedou přes Tupolevovu ulicí a dál je možné zvolit směr výjezd z města přes Kosteleckou a Cínoveckou. Druhý směr vede také ulicí Tupolevova ale směrem kolem stanice metra Letňany a dál na Kbelskou nebo na Proseckou ulici.

Pro tranzitní dopravu máme dobou informaci – tah E55 bude průjezdný bez objízdných tras. Bude umožněno také pravé odbočení z ulice Kbelská do ulice Veselské směrem na obchodní centru Tesco Letňany.

Komplikace s dopravou jsou způsobeny pokračováním stavby mimoúrovňové křižovatky, která by měla zlepšit průjezd po Pražském okruhu a současně umožnit bezpečnější propojení s obchodním areálem Tesco Letňany a městskou částí Letňany. Mapa.

Generálním dodavatelem stavby je Sdružení MÚK PPO – Liberecká – sdružení firem Integra stavby,a.s. a Dálniční stavby Praha,a.s.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,96048 s | počet dotazů: 180 | paměť: 24101 KB. | 28.05.2022 - 15:39:09