Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Proseckou ulici v Praze 9 čeká kompletní rekonstrukce
Propojení od Zenklovy ulice v Praze 8 na Prosek v Praze 9 bude dočasně přerušeno. Technická správa komunikací (TSK) začne od pondělí 21. září 2020 s rozsáhlou rekonstrukcí povrchů komunikace a chodníků Prosecké ulice. Celková rekonstrukce komunikace a chodníků obnáší výměnu podloží v aktivní zóně a hloubkové sanace. Povrch vozovky bude z asfaltových vrstev, konstrukce chodníků a vjezdů bude z betonové dlažby. Dojde k úpravě odvodnění, které je řešeno pomocí nových i stávajících uličních vpustí. Stavba bude realizována po etapách v koordinace s pracemi PVS, a. s. v letech 2020-2021.

Vzhledem k celkové délce opravovaného úseku a rozsahu prací je tato akce rozdělena na několik etap. V tomto roce se jedná o úsek ulice Františka Kadlece až po Na Labuťce. Tento úsek by měl být dokončen do 15. listopadu 2020. Další etapa začne po zimní přestávce v roce 2021 v úseku k ulici Na Rozhraní. Zhotovitelem Eurovia ,a.s.

Stavba si vyžádá úplnou uzavírku komunikace. Navrhované objízdné trasy východní větev – ulicí Vysočanskou a vpravo ulicí Sokolovskou, západní větev ulicemi Vysočanskou, Střelničnou a Libereckou.

Zdroj TSK

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.