Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Správa veřejného osvětlení a světelné signalizace přejde pod Technické služby města Liberec

Po 15 letech, kdy službu správy veřejného osvětlení a semaforů, které jsou v majetku města, spravovala společnost Eltodo Osvětlení, s.r.o., přebírá tuto službu od 1. srpna městská příspěvková organizace Technické služby města Liberec, p.o. Od toto data je možné hlášení o poruchách zadávat prostřednictvím nepřetržité pohotovostní služby s  telefonním kontaktem 730 158 058 nebo prostřednictvím emailu [email protected] a dále také prostřednictvím webové aplikace http://l.vo-ssz.cz/. „Hlášení je jednoduché. Na každém stožáru je uvedeno jeho označení (LB + 5 čísel), včetně telefonního kontaktu 730 158 058 a hlavně včetně QR kódu, kterým je možné vstoupit do výše uvedené poruchové webové aplikace http://l.vo-ssz.cz/,“ popisuje náměstek primátora pro technickou správu města a infomační technologie Jiří Šolc.

Kontaktní email pro objednání vytýčení kabelů veřejného osvětlení je [email protected] Ceník je uveden na webových stránkách TSML, p.o. Vyjádření k existenci sítí veřejného osvětlení a světelných signalizačních zařízení je řešeno stávajícím způsobem, tedy prostřednictvím portálu pro vyřizování vyjádření k existenci sítí veřejného osvětlení a světelných signalizačních zařízení s adresou http://vyjadrenivo.liberec.cz/index.html .

„Zaručujeme, že služby nové servisní organizace budou stejně kvalitní či kvalitnější než služby stávající servisní organizace. Smluvní termíny pro odstranění poruchových stavů zůstávají prakticky stejné jako u stávající servisní organizace,“ dodává náměstek primátora pro technickou správu města a informační technologie Jiří Šolc.

Zdroj a foto: Magistrát města Liberec


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,06062 s | počet dotazů: 189 | paměť: 22041 KB. | 24.09.2021 - 12:05:03
X