Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Oprava Českobrodské zkomplikuje příjezd do Prahy směrem od Újezdu nad Lesem
Další etapa rekonstrukce Českobrodské ulice začne 18. února a předpokládaný konec prací je plánován na červen 20189. Půjde o úsek od mostu přes Mlýnskou strouhu až po Dolnopočernickou ulici a provoz tu bude dočasně omezen. V obou směrech Technická správa komunikací nechá opravit nerovnosti vozovky i okolního terénu, čímž se zlepší přehlednost před frekventovanou křižovatkou ulic Českobrodská a Mladých Běchovic. Opraví se zhruba 300 metrů dlouhý úsek ve středu Běchovic. Kromě nového povrchu silnice dojde k rekonstrukci chodníků a odvodnění vozovky. Nové osvětlení ocení řidiči i chodci.

Rekonstrukce si vyžádá omezení provozu, rekonstruovaným úsekem budou řidiči jen s povolenkou úřadu projíždět vždy jedním jízdním pruhem kyvadlově, provoz tu bude řídit semafor. Ostatní řidiči budou moci využít objízdných tras. Jedna objízdná trasa vede z Újezdu nad Lesy přes Staroklánovickou, Klánovice, Šestajovice směr Zeleneč a na nájezd na osmém kilometru D11. Druhá trasa vede přes ulice Mladých Běchovic a Ve Žlíbku, odkud se řidiči napojí na D10.

Rezidenti si mohou zažádat o povolenku, která jim umožní stavbou kyvadlově projíždět. Stejně tak budou opravovaným úsekem projíždět i autobusy Pražské integrované dopravy.

Zdroj: TSK Praha

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.