Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Liberci zvažují snížit náklady na veřejné osvětlení
(9:20) Snižování nákladů a hledání úspornějších řešení se dostává stále častěji obsahem jednání představitelů měst a obcí. V Liberci zvažují snížení celkových ročních nákladů města spojených s provozem, správou a investicemi do veřejného osvětlení a světelného signalizačního zařízení.

Probíhá právní rozbor smlouvy uzavřené mezi SML a společností ELTODO-CITELIUM, s.r.o., na základě kterého by mělo dojít k určení nejvhodnějších postupů města. Statutární město Liberec dne 31.5.2006 uzavřelo smlouvu o poskytování služeb, nájmu veřejného, slavnostního a speciálního osvětlení a světelného signalizačního zařízení a úpravě dalších práv a povinností se zhotovitelem ELTODO-CITELUM, s.r.o.  Předmětem uvedené smlouvy je mimo jiné i obnova světelných signalizačních zařízení a veřejného osvětlení.

V roce 2010 ze strany odboru technické správy veřejného majetku SML byla zahájena kontrola i technická podpora provádění obnovy, preventivní, běžné a havarijní údržby, jakož i opravy na veřejném osvětlení a světelných signalizací, dále kontroly dodržování minimální míry svítících světelných míst, a to ve výši 98 % všech světelných bodů, kontroly časových limitů a kvalita odstraňování poruch na veřejném osvětlení a doplňováním pasportů veřejného osvětlení.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.