Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Nová organizace pro správu a údržbu komunikací v Plzeňském kraji má nového ředitele
Radou Plzeňského kraje byl zvolen do funkce generálního ředitele nově vzniklé příspěvkové organizace Ing. Stanislav Liška. Krajská správa a údržba silnic Plzeňského kraje bude postupně přebírat kompetence od okresních správ.

Až do loňského roku zajišťovalo správu a údržbu krajských silnic šest organizací (SÚS) a od počátku letošního roku spojil jednotlivé organizace pod jedno vedení.  Krajská SÚS bude postupně přebírat některé kompetence a tento proces by měl dle předpokladu trvat 1,5 roku. V závěrečné fázi ztratí všech šest okresních SÚS své IČO a stanou se z nich provozy. Krajská správa a údržba silnic Plzeňského kraje se bude starat především o nákup strojů a materiálu, investice do silnic a výběrová řízení. Centralizované řízení by mělo kraji zajistit úspory přes 20 milionů korun ročně.  

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.