Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Cestářské rodeo se pojede na Vysočině
V sobotu 19.9.2009 budou moci návštěvníci Dne otevřených dveří na Krajské správě a údržbě silnic Vysočiny posoudit zručnost řidičů při řízení vozidel zimní údržby během jízdě zručnosti. V rámci Dne otevřených dveří si budou moci návštěvníci také prohlédnout prostory, dispečink zimní údržby a techniku Krajské správy a údržby silnic Vysočina. Cestářské rodeo se pojede v době od 10.00 hodin a vyhlášení vítězů bude ve 13.00 hodin.

Den otevřených dveří bude v areálu Krajské správy v Jihlavě na ulici Kosová 16 v době od 9.00 do 13.30 hodin.

Cestářské rodeo není neznámý pojem. Obdobná akce se pořádala již během předchozích let v Brně a prověřila tak připravenost silničářů z Jihomoravského kraje. Veřejnost se mohla při jízdě zručnosti přesvědčit, že jízda s vozidly zimní údržby není nic snadného a že mezi silničáři jsou dobří řidiči. Oprášit potřebné dovednosti a ověřit připravenost vozidel je určitě dobré.

Konečně, zima už se blíží. Do konce října musí být hotové a schválené plány zimní údržby a sněhová nadílka může přijít. Silničáři v krajích se už připravují. V některých městech se ještě řeší úklid chodníků. Doufejme, že technika pro úklid chodníků je už připravená!

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.