Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Silničáři Jihomoravského kraje pojedou "Cestářské rodeo"
V pátek 19.10.2007 se od 10.00 hodin uskuteční v Brně nultý ročník jízdy zručnosti pro řidiče autosypačů.Každé cestmistrovství Správy a údržby silnic Jihomoravského kraje bude reprezentovat jeden řidič, který bude muset projet s autosypačem speciálně připravenou soutěžní trasu. Jihomoravský kraj bude prezentovat 17 závodníků a dva řidiči vysílá i firma Brněnské komunikace,a.s.,která se stará o komunikace v Brně. Pravidla soutěže vycházejí z mezinárodních zkušeností. Obdobné akce jsou pořádané v USA, na Islandu a od roku 2005 i na Slovensku. Cílem akce je popularizovat práci silničářů při zajištění zimní údržby silnic a současně ověřit připravenost silničářů na zimní pracovní období.

V době konání akce proběhne výstava techniky užívané SÚS JMK. Návštěvníci si budou moci prohlédnout i speciální traktorový nosič Fendt s osazenou sněhovou frézou a ledořezem. Na výstavě se budou také prezentovat firmy, které stroje dodávají a při údržbě silnic se Správou a údržbou silnic JMK spolupracují.

Místo konání Cestářského rodea – parkoviště u Ústředního hřbitova v Brně na Vídeňské ulici

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.