Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Společnost Veletrh Karlsruhe se bude podílet kongresu věnovaném veřejné dopravě


Mezinárodní asociace veřejné dopravy (UITP) vyzývá zájemce k účasti na kongresu o globální veřejné dopravě, která se koná se ve švédském Stockholmu od 9. do 12. června 2019. UITP spolupracuje s Karlsruher Messe – und Kongress GmbH nejen v rámci IT-TRANS, Mezinárodní výstavy a konference o inteligentních dopravních systémech, ale také v přípravě světového kongresu. Projektový tým společnosti IT-TRANS má  kontakty na zájemce z devíti zemí: Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Maďarsko a Chorvatsko.

Kongres o globální veřejné dopravě je největší světovou událostí věnovanou udržitelné mobilitě. Pokrývá všechny druhy městské a regionální dopravy po celém světě, summit kombinuje různorodý program předních kongresových setkání a vynikající výstavu plnou nejnovějších inovací, řešení a produktů. Zájemci o účast v programu mohou své  žádosti podat online prostřednictvím vyhrazené webové stránky (www.uitpsummit.org). Výzva k vystoupení v rámci kongres končí 24. října a zájemci  musí  předložit své abstrakty do 14. prosince. Potvrzení  od ITP bude  v prosinci 2018.

Společnosti (z výše uvedených zemí), které se chtějí účastnit veletrhu ve Stockholmu, se mohou obrátit na Markus Kocea z Karlsruhe Messe- und Kongress GmbH ([email protected]).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,86800 s | počet dotazů: 201 | paměť: 31939 KB. | 07.06.2023 - 10:52:08