Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Společnost Student Agency obnovuje autobusové spojení na lince Brno – Zlín

Část spojů bude vedeno přes Kroměříž a část přes Uherské Hradiště. Linka začne jezdit od 3. března 2013 a předprodej jízdenek už probíhá. Základní jízdné s Kreditovou jízdenkou vyjde na devadesát korun. Kromě toho spojuje Zlín již téměř rok a půl další autobusová linka Zlín – Kroměříž – Olomouc. Ta je určena zejména pro cestující, kteří jedou buď do Olomouce nebo pokračují dále vlaky IC RegioJet buď ve směru Pardubice a Praha nebo ve směru Ostravsko a Třinecko.

Autobusy Student Agency express už mezi oběma městy jezdily v rámci linky Praha – Brno – Zlín. Tato linka byla dříve koncipována jako dálková, nebyla zaměřena regionálně a proto i počet cestujících nebyl dostačující. Provoz byl ukončen 1. října 2011 v souvislosti s rozjezdem vlakových spojů RegioJet mezi Ostravskem, Olomoucí a Prahou.

Koncept, se kterým Student Agency přichází nyní, je trochu odlišný. Je totiž řešen s ohledem na regionální potřebu. Nový jízdní řád nabízí šest spojů v obou směrech a autobusy nabídnou palubní servis, který cestující u spojů Studen Agency očekávají. O pohodlí cestujících se vždy postará palubní průvodce. Samozřejmostí je promítání filmů nebo individuální poslech hudby oblíbeného žánru a připojení k internetu pomocí technologie Wi-Fi.

Informace o ceně jízdenek.

Brno – Zlín: 110Kč/ Kreditová 90Kč

Brno – Kroměříz: 85Kč/ Kreditová 70Kč

Brno – Staré Město/Uherské Hradiště: 90Kč / Kreditová 75Kč


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,67696 s | počet dotazů: 169 | paměť: 50257 KB. | 27.09.2021 - 15:52:57
X