Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Společnost RegioJet připravuje provoz nových vlaků na Slovensku

V březnu 2012 by měly na trase Bratislava – Dunajská Streda – Komárno jezdit motorové jednotky Talent od výrobce Bombardier, které zajišťují železniční dopravu například i pro německé DB Regio. ( Vydáno 16.00 hod.)

Nové regionální spoje budou jezdit na základě smlouvy, kterou podepsalo Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálného rozvoja SR a železniční dopravce RegioJet, člen středoevropské skupiny Student Agency. Smlouva byla podepsána 27.12.2010 a to na devět let. Na přelomu února a března 2011 přijedou elektrické jednotky Talent na prezentační jízdy.

Společnost RegioJet počítá s nabídkou služeb pro cestující, které patří k běžné nabídce na linkách Student Agency. Cestující budou mít možnost bezplatného připojení na wi-fi, nabídku denního tisku, nabídku občerstvení a servis palubního personálu.

Na trase Bratislava – Komárno bude zajištěno spojení každou hodinu  po celý den a ve špičkách pracovních dní každou půl hodinu. Kapacita jednotlivých spojů bude 300 cestujících a provozovatel počítá  přepravit 1,9 milionu cestujících ročně.

Další informace o jednotkách Talent Bombardier


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,19153 s | počet dotazů: 167 | paměť: 58330 KB. | 18.10.2021 - 18:49:19
X