Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Společnost Bonett otevřela v Hradci Králové novou veřejnou plnicí stanici CNG


Plneni vozidla  Iveco Stralis na nove CNG stanici Bonettu v Hradci Kralove

Motoristé jí naleznou v metropoli Královéhradeckého kraje na adrese Stavební 1049, hned vedle regionálního depa České pošty. Nová výkonná stanice se samoobslužným provozem funguje nonstop, platbu je možné uskutečnit CNG kartou, platební kartou nebo v hotovosti v platebním terminálu. Pro plnění automobilů je k dispozici rychlovýdejní stojan CNG a dvě koncovky typu NGV1, které naplní vozidlo do 3-5 minut. Plnit zde mohou i autobusy a nákladní vozidla s velkou koncovkou. Nově otevřená plnicí stanice v Hradci Králové je během posledního srpnového týdne aktuálně jediným místem, kde mohou motoristé ve městě doplnit stlačený zemní plyn do svých automobilů. Druhá plnicí stanice CNG v Hradci Králové aktuálně prochází rekonstrukcí.

„Práce na otevření stanice jsme se snažili urychlit tak, aby měli motoristé nadále možnost v Hradci Králové plnit svá CNG vozidla. Samoobslužný provoz včetně různých možností plateb je pro nás dnes již samozřejmostí, zákazníkům nabídneme kromě vysokého výkonu a rychlého plnění jako jediní i možnost platit hotovostí,“ říká Václav Holovčák, místopředseda představenstva Bonett Gas Investment. „Vozidel na CNG v ČR stále přibývá. Hradec Králové je naší desátou investovanou veřejnou Bonett stanicí v Česku. Během krátké doby bychom měli otevřít další naší stanici ve Velkém Meziříčí. Do prosince se chystáme otevřít ještě několik dalších vlastních plnicích stanic, síť Bonett EUROGAS CNG se tak pravděpodobně stane největší v ČR. Celkově předpokládáme investici dalších několika desítek CNG stanic v příštích letech,“ dodal Holovčák.

Od začátku roku se počet vozidel na CNG v tuzemsku zvýšil o 1 200 na více než 7 000. Podle očekávání by tak jejich počet mohl přesáhnout hranici 8 000 aut. Roste též i prodej samotného plynu CNG, který loni činil rekordních 22 milionů metrů krychlových, to činí meziroční nárůst 45 procent.

Více informací o skupině Bonett na: www.bonett.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,00909 s | počet dotazů: 195 | paměť: 58242 KB. | 06.06.2023 - 05:05:40