Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Majitelé vozů v Hradci Králové přistupují k volbě „espézetky“ na přání s rozvahou
Od počátku letošního roku přišlo třiapadesát majitelů vozů na odbor dopravy královéhradeckého magistrátu požádat o registrační značku na přání pro svůj vůz. Zájem od počátku roku neklesá ani výrazně nestoupá. Magistrát města Hradec Králové řeší tuto agendu nejen pro Hradečany, ale i pro klienty ze zhruba osmdesátky dalších spádových obcí na Hradecku.

„Od počátku roku úřad přidělil celkem třiapadesát registračních značek na přání. V některých případech jde o kombinaci znaků, jejíž původ zná jen sám klient. V několika dalších případech se do značky promítnul popis služby a činnost, pro kterou klient auto využívá a podobně,“ vysvětluje vedoucí odboru dopravy Petr Černohlávek. Úřad má na vyřízení těchto požadavků lhůtu 15 dnů, SPZ na přání je zpoplatněna částkou 5 tisíc korun za kus, což znamená, že za označení SPZ vepředu a vzadu zaplatí klient částku 10 tisíc korun.

Bližší informace včetně znaků, které nelze pro účely registrační značky použít, jsou zde:http://www.hradeckralove.org/urad/registracni-znacky-na-prani

 

Zdroj: HK

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.