Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Havlíčkově Brodě si musí dát řidiči pozor na objížďku
 Opravuje se část Žižkovy ulice a řidiči se musí připravit na nutná dopravní omezení, která s opravou souvisí. Od 15. července 2013 až do konce listopadu 2013 bude ulice uzavřena pro veškerý provoz. Kraj Vysočina ve spolupráci s městem Havlíčkův Brod opravuje úsek od kruhového objezdu u obchodního domu Albert po křižovatku Žižkova – Kyjovská. Při úplné uzavírce části Žižkovy ulice provede dodavatelská firma kompletní opravu povrchu komunikace, chodníků, veřejného osvětlení a inženýrských sítí. Vzniknou tady i nová parkovací stání a ulici doplní sadové úpravy.

Objízdná trasa povede severovýchodním obchvatem města a ulicí Kyjovská, která zůstane v době uzavírky průjezdná. Tuto objížďku budou využívat i autobusy linkové dopravy a městské hromadné dopravy. Zastávka MHD Pekárny bude po dobu uzavírky umístěna mezi kruhovými objezdy naproti benzinové pumpě za hypermarketem Albert. Zastávka Kyjovská bude pro směr od zastávek Pekárny, U marketu, Zetor a BTV plast zřízena na chodníku za křižovatkou ulic Kyjovská a Konečná. Pro autobusy, které pojedou směrem na Žižkov II, zůstane zastávka Kyjovská na svém původním místě.

Během letošního a příštího roku budou podle aktuálního stavu uzavírek ve městě a postupu stavebních prací zahájeny i další etapy rekonstrukce Žižkovy ulice. Do konce příštího roku by měla být opravena tato komunikace v celé své délce, tedy od kruhového objezdu u obchodního domu Albert až k budově havlíčkobrodské městské policie.

Celkové náklady města Havlíčkův Brod se budou pohybovat okolo 17 mil. Kč.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.