Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V centru Plzně dochází k úpravě označení rezidentního stání
Od 28. června 2013 se řidiči v historickém jádru města a v části Roudné setkají s upraveným značením v místech, která jsou vyhrazena pro držitele parkovacích stání. Úprava dopravního značení se týká textu na dodatkové tabulce pod stávající dopravní značkou pro vyhrazená stání. Změna režimu parkování je v tom, že v čase od 8 do 6 hodin následujícího dne platí vyhrazená stání pouze pro držitele parkovacích karet a v době od 6 do 8 hodin bude možné na těchto stáních parkovat bez omezení. To znamená, že zde zaparkují bez poplatků, jak držitelé karet, tak i ostatní řidiči.

Jedná se o vybrané úseky ulic v zóně A, a to v Pražské, Prešovské, Solní, Veleslavínově, Bezručově, Sedláčkově, Riegrově, v Perlové a v sadech 5. května. V zóně B se to týká ulice Truhlářské a v zóně F Palackého náměstí, konkrétně místa za parkovištěm v sadech Pětatřicátníků. V městské části Roudná budou takto označeny části ulic Na Roudné, Otýlie Beníškové, Pod Všemi svatými, Plánská a Bělohorská.

Správa veřejného statku mění ve středu města označení pro vyhrazená stání držitelů parkovacích karet. Tímto krokem chce zlepšit podmínky zásobování této exponované části města.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.