Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Praze očekáváme zvýšenou aktivitu fotbalových fanoušků
Pražská policie připravuje bezpečnostní opatření na středu 15.prosince 2010. Na fotbalovém stadionu v Praze 7 na Letné se od 19.00 hodin uskuteční  fotbalové utkání 6.kola základní skupiny Evropské ligy mezi celky AC Sparta Praha a CSKA Moskva.

Pražská policie připravuje bezpečnostní opatření a s předstihem monitoruje příjezd zahraničních fotbalových příznivců. Na samotném opatření se ve středu 15.12.2010bude podílet na 400 policistů z řad pořádkové, dopravní i kriminální služby, dále policisté antikonfliktního týmu, psovodi se služebními psy a policisté z jízdního oddílu policie. Prioritou pražské policie je zajištění dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu nejen v okolí stadionu na Letné ale i v ostatních částech metropole. Pro případ mimořádného vývoje situace jsou připraveni i policisté ze Speciální pořádkové jednotky. Situaci bude během středečního dne monitorovat ze vzduchu policejní vrtulník.

Doufejme, že zdolávání zasněžených ulic a chodníků fotbalové fanoušky řádně unaví a ke stadionu dorazí jako krotcí beránci. Řidičům nedoporučujeme jezdit v době před zahájením a po ukončení zápasu přes Letnou.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.