Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Výstavba povodňové hráze je důvodem krátkodobé uzavírky
Silnice I/30 je na krátkém úseku na ulici Přístavní v Ústí nad Labem zcela uzavřena od 7.12 do 13.12.2009. Objízdná trasa pro osobní automobily vede městem.Objízdná trasa pro osobní dopravy směr Praha  – vpravo z I/62 ulice Přístavní po I/30, ulice Předmostí, po  MK ulice Velká Hradební, Pařížská, Brněnská, Panská, U Trati, po II/613 a zpět na I/30.

Objízdná trasa směr Děčín – vlevo sjezdem z I/30 ulice Pražská po II/613, OK Pod Větruší, MK ulice Malá Hradební, U Nádraží, po I/30 ulice Předmostí na I/62 ulice Přístavní.

Objízdná trasa pro nákladní auta je vedena ze směru od Prahy –  sjezd na  křižovatka Pražská a vlevo po OK silnice II/613, ulice Žižkova, dále po  D8 sjezd na OK Úžina, po I/30 ulice Havířská, Všebořická, přes křižovatku Na rondelu po ulici Božtěšická, Sociální péče, Krušnohorská, Hoření, Důlce, Předmostí zpět na ulici Přístavní – objížďka platí pro oba směry.

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.