Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Parkovací dům nabídne nová parkovací místa v Plzni
Nový objekt umístěný na Rychtářce by měl mít jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží s kapacitou 600 parkovacích míst. Parkovací dům by měl rozšířit možnosti parkování v centru města a bezbariérový přistup umožní lávka vedená ze sadů 5.května přes Tyršovu ulici.

Parkování v centru Plzně je dosud řešeno kombinací zóny placeného parkování, záchytnými parkovišti v docházkové vzdálenosti na obvodu historického centra  a na záchytných parkovištích u významných komunikací při vjezdu do města. V návaznosti na Generel dopravy v klidu byly prověřeny lokality určené pro realizaci záchytných parkovišť  v centrální oblasti města.  Útvar koncepce a rozvoje města Plzně pořídil dosud studie parkovacích objektů nejen na Rychtářce, ale i v sadech Pětatřicátníků, U Zvonu a na Anglické ulici. Na plánovaný parkovací dům na Rychtářce je vypsáno platné územní rozhodnutí a město si nechává vypracovat projekt o způsobu realizace a financování stavby.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.