Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Navigace varuje před bezpečnostními kamerami
Rozsáhlou databázi bezpečnostních kamer zahrnujících Českou republiku, Polsko a další země Evropy mohou využít majitelé navigačního zařízení TomTom.Databázi kamer je možné stáhnout na jakékoliv zařízení TomTom prostřednictvím aplikace TomTom HOME. Poté řidiči obdrží na svém zařízení včasná varování pokaždé, když vjíždí do lokality s bezpečností kamerou. Na rozdíl od papírových map, které mohou obsahovat zastaralé informace, se databáze bezpečnostních kamer TomTom pravidelně aktualizuje a nové aktualizace lze stáhnout prostřednictvím TomTom HOME.

Bezpečnostní kamery a radary jsou na vybraných úsecích komunikací instalovány za účelem snížení rychlosti v určené lokalitě a tak mohou napomáhat zvýšení bezpečnosti dopravy. Informace i umístění kamery prostřednictvím navigačního zařízení stejně jako dopravní značení upozorňující na umístění radaru pro měření rychlosti připomíná řidičům, že je potřeba nespěchat a zvolnit jízdu v určeném úseku.

Pracovníci naší redakce vyzkoušeli navigaci TomTom v Praze a hlášení o kamerách fungovalo. Na mapě pražské silniční sítě uvedené na webových stránkách hl. města Prahy je umístění kamer  uvedeno, ale člověk si všechna místa nestačí zapamatovat. Proto je hlášení navigací docela příjemnou službou. 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.