Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Doprava v okolí Tábora bude komplikovanější!
V době od 30. do 31. ledna 2010 se bude konat Mistrovství světa na cyklokrosové trati u  Sídliště nad Lužnicí při výjezdu z Tábora směrem na České Budějovice. 

Závodní trať je umístěná v prostoru mezi řekou Lužnicí a prodejními objekty v těsné blízkosti okružních křižovatek silnice I/3. Oficiální předprodej vstupenek nebude a lístky budou k zakoupení přímo na závodišti v sobotu 30. a v neděli 31.ledna 2010.

Dopravní spojení není dobré podcenit ! Parkoviště kolem obchodních center nedaleko závodní trati budou nejspíš zcela zaplněna a velkou parkovací plochu připravili organizátoři na území umístěné za Táborem vpravo na výjezdové komunikaci západním směrem. Diváci budou moci z tohoto parkoviště dojet kyvadlovou dopravou až k závodní trati. MAPA s označením parkovišť a dopravním spojením. Program a podrobnější informace.

Cyklokrosová trať projde zkouškou již na závodech Mistrovství ČR dne 9. ledna 2010. Závodní trať je umístěná v prostoru mezi řekou Lužnicí a prodejními objekty v těsné blízkosti okružních křižovatek na silnice I/3. V uvedených termínech závodů musí řidiči projíždějící uvedený úsek směrem na České Budějovice počítat se zvýšenou hustotou dopravního provozu a nutnými dopravními opatřeními s ohledem na bezpečnost diváků.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.