Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Řidiči nového hybridního nákladního vozu budou mít dokonalý výhledSystém Volvo Overview Surveillance poskytne řidiči pohled z ptačí perspektivy a umožní tak snadnější řízení a pomůže zvýšit bezpečnost  při parkování i zajíždění do úzkých ulic. Foto v článku.

Systém využívá čtyři širokoúhlé kamery, které jsou umístěné na všech stranách vozu. Elektronický systém poté obraz deformovaný širokoúhlými objektivy „narovná“ a spojí do jediného pohledu, který poskytne dokonalý přehled o okolí vozu. Jedinečný systém umožní řidiči přehled o vzdálenosti, protože ukazuje realativní polohu předmětů nebo osob vzhledem k samotnému vozu.

Volvo - vůz na svoz odpadů  Systém Volvo Overview Surveillance System

Systém pro zlepšení přehled byl instalován do hybridních nákladních vozů Volvo na svoz odpadů a je v současné době testován v běžném provozu. Cílem společnosti Volvo je zpřístupnit systém pro všechny vozy společnosti Volvo Trucks.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.