Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Pohádkový přechod pro chodce mají v Hrusicích
Obec Hrusice ve Středočeském kraji je zajímavým turistickým cílem a při průjezdu obce si můžete všimnout zajímavého přechodu pro chodce.  Foto v článku. 

Přechod je součástí křižovatky a současně tvoří spojnici mezi dvěma restauracemi. Hospoda U Sejků je vymalovaná obrázky a není přehlédnutelná. K památníku Josefa Lady je potřeba odbočit do uličky kolem kostela a zájemci o Cestu kocoura Mikeše najdou první informační panel pod stromy naproti kostelu. Cesta začíná v Hrusicích a končí v Říčanech. Trasa o délce 20 km má celkem 12 zastavení.

Hrusice - přechod Hrusice

Hrusice přivítají návštěvníky pohádkovými tabulemi na kraji obce a na internetových stránkách je přehledná mapa umístění nejzajímavějších objektů.

Pohádkové Hrusice Hrusice

Poslední spodní fotografie zobrazuje situaci před příjezdem k “ pohádkovému přechodu“. V levé části je vidět špička kostela a dopravní značky  jsou umístěné vedle objektu mateřské školy a autobusových zastávek.  Na konci této cety dojedete k „pohádkovému přechodu“ pro chodce.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.