Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V novém sídle hradeckého krajského úřadu bude velký počet parkovacích míst i pro veřejnost.Přestavba areálu bývalého pivovaru v Hradci Králové trvala pět let a po dokončení bude stavba sloužit Krajskému úřadu Královehradeckého kraje i dalším institucím. V podzemních garážích bude celkem 480 parkovacích míst.

Pro veřejnost bude vyčleněno 280 parkovacích míst a předpokládaný termín zahájení provozu podzemních garáží je konec roku 2007. Úředníci Krajského úřadu Královehradeckého kraje se budou do nové budovy stěhovat průběžně během listopadu. Lepší orientaci klientů  v době stěhování má umožnit i speciální telefonní linka 844 842 842, která bude sloužit od 22. listopadu 2007.

Základní údaje o stavbě: Projekt Nový pivovar

Zhotovitel: Skanska CZ a.s.

Uživatelé : Krajský úřad Královehradeckého kraje

Univerzita Hradec Králové, Centrum evropského projektování

Komerční plochy

 

Areál bývalého pivovaru je v městské památkové rezervaci v centru Hradce Králové. Provoz pivovaru byl ukončen koncem 20 století.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.