Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Prakoviště P+R Skalka – Praha 10
Nedaleko stanice metra Skalka ( trasa A) jsou k dispozici hned dvě parkoviště P+R – Skalka I a Skalka II. Celková kapacita obou parkovišť je 182. Parkoviště jsou umístěné v docházkové vzdálenosti od stanice metra ale jsou mezi nimi určité rozdíly.( foto v článku)

P+R Skalka II. ( kapacita 74 )  je umístěno u zcela nového nákupního centra Tesco, do kterého odbočíte z nové okružní křižovatky ulic  Rabakovské a Přetlucké. Pokud budete hledat na internetových mapách ( TSK nebo MAPY), potom tam okružní křižovatku nenajdte. Není tam ani TESCO. Tohle parkoviště je volnější, protože můžete zdarma zaparkovat i v krytém parkovišti přímo pod nákupním centrem.

 

 

Jak se dostanete na stanici metra Skalka ? Před obchodním centrem je stanice MHD – Bus č. 271 –  další zastávka je Metro Skalka a Bus. č. 237  jede na stanici metra A – Strašnická. Nejrychleji to bude pěšky a poprvé si cestu k metru budete muset najít. Stanice je totiž v mírném kopečku zakryta parkovou zelení a nevede k ní přímá cesta. Ze  světelné křížovatky ji však uvidíte.

 

 

 

 

 

P+R Skalka I ( kapacita 112)  je ukryto “ fikaně “ za novou budovou Statistického úřadu a doporučuji sledovat informační tabuli s označením P+R. Parkoviště je umístěné velmi blízko stanice metra a také bývá více obsazené.

 

 

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.