Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Dopravní situaci v centru Prahy komplikují havárie vodovodního řádu.
Zkouškou koordinace dopravních opatření a jejich respektování při mimořádné situaci ověřila včerejší havárie vodovodního řádu v Sokolské ulici, která tvoří část severojižní magistrály a odvádí vozidla z centra Prahy na D1.

 V současné době  probíhá oprava potrubí o průměru 900mm a dál bude následovat oprava vozovky v rozsahu 500m2. Sokolská ulice je pro dopravu  v úseku I.P.Pavlova až na Fügnerovo  náměstí uzavřena.  Objížďka je vedena ve dvou pruzích do Legerovy ulice , kde se v uvedeném úseku jezdí obousměrně. Omezení dopravy se počítá cca do 2.2.2006. Ve čtvrtek došlo také k velké havárii vodovodního řádu na Rašínově nábřeží. Tentokrát se jednalo o potrubí uložené v hloubce 2 m pod chodníkem a k omezení dopravy došlo tedy minimálně. Policie doporučuje zvážit prujezd centrem města !! do dokončení oprav v Sokolské ulici.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.