Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Školy mohou získat dotace na zlepšení dopravní bezpečnosti


Šestý ročník grantového programu Na zelenou nabízí možnost školám, školkám či vzdělávacím institucí z celé ČR získat až 90 tisíc korun na zlepšení dopravní bezpečnosti ve svém okolí. Uzávěrka příjmu online žádostí je 29. února. 

Jedna z předností projektu Na zelenou spočívá v jeho interaktivitě mezi žáky školy, rodiči a odborníky z řad  dopravních inženýrů a policistů. Cílem pracovních skupin je vytipovat nebezpečná místa v okolí školy a navrhnout dopravní řešení. Odborníci na dopravu následně připomínky zapracují do dopravní studie, o jejíž podpoře děti, pedagogové i rodiče dále jednají se zástupci obce, kraje a policie.

 Přidělená finanční dotace není určena jen na vypracování studie, ale i na další opatření na podporu bezpečné a zdravé dopravy do školy a doprovodné akce. V letošním roce bude přerozděleno 1 milion Kč. Letošní novinkou je tzv. pokračovací grant. Je určen školám, jejichž projekty byly již v minulosti podpořeny, ale v programu chtějí i nadále pokračovat. Veškeré potřebné informace se nachází na stránce Nadace Partnerství http://www.nadacepartnerstvi.cz/doprava/na-zelenou.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,82958 s | počet dotazů: 172 | paměť: 24077 KB. | 28.05.2022 - 15:11:33