Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Skipark v Chuchli otevírá na Silvestra

Od silvestrovského rána se bude upravovat krátký okruh a odpoledne už bude možné vyrazit na běžky. Areál se zasněžuje už od 27. prosince a lyžovat se v Chuchli bude nejdříve v historii. V Praze se tak poslední den roku 2014 nabízí upravený běžecký okruh. Otevírací časy: 31.1.    12-17 hod 1.1.      10-21 hod

Lyžařský areál Skipark Velká Chuchle zahajuje čtvrtou sezónu. Užívaný okruh bude zatím jen krátký, v délce zhruba 300 metrů. Trať je vhodná především pro rodiny s dětmi a lyžaře, kteří nemají závodní ambice. Půjčovna, která je k dispozici přímo v areálu, nabídne více než 100 párů lyží a 130 párů běžeckých bot a pro seniory je zdarma. Pokračovat budou i velmi oblíbené programy pro školy, díky kterým se žáci seznamují s běžeckým sportem.

V areálu jsou plánovány i závodní akce. Novinkou je Kryatlon, který se koná 1. února. Organizátoři předpokládají, že vzhledem k termínu konání a sportovním disciplínám jako je plavání ve Vltavě, běh a jízda na lyžích, zaujme závod především otužilce. Čistě lyžařskou akcí bude oblíbený Pražský pohár, který se bude konat 4. února.

Lyžařská trať již tradičně vznikla v areálu dostihového závodiště CONSEQ PARK Velká Chuchle, který nabízí ideální zázemí pro návštěvníky včetně parkování až pro 600 vozidel, převlékárny a občerstvení. Na projektu se velkou měrou podílí Magistrát hl. m. Prahy a městská část Praha 5. Finanční prostředky jsou využívány na technické zajištění výroby sněhu, provozní náklady a programy pro školy, které jsou pro žáky a jejich doprovod zdarma.

 

Zdroj a další informace na http://www.skiparkchuchle.cz/


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,79866 s | počet dotazů: 183 | paměť: 50319 KB. | 27.09.2021 - 15:24:46
X