Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Silnice z Třebíče směrem na Velké Meziříčí se bude opravovat ve dvou etapách

Kraj Vysočina opravuje úsek silnice silnice č. II/360 mezi Pocoucovem a křižovatkou se silnicí směrem na Nárameč. Opravovat se bude povrch vozovky, který se bude pokládat nový. Trasa silnice pak zůstane výškově i směrově zachována. Na opravované silnici budou probíhat uzavírky jednotlivých úseků ve dvou etapách.

První etapa začala v pondělí 26. srpna v 7:00 a bude trvat do 16. září do 24:00. Týká se úseku mezi Pocoucovem a křižovatkou se silnicí směrem na Trnavu. Objížďka pro vozidla do 7,5 tuny povede obousměrně přes Budíkovice, vozidla nad 7,5 tun budou ve směru z Velkého Meziříčí do Třebíče jezdit přes Nárameč, Valdíkov a Hostákov, ve směru z Třebíče do Velkého Meziříčí přes Vladislav, Smrk, Kojatín, Budišov a Nárameč.

Druhá etapa začne od 17. září od půlnoci a potrvá do 9. října do 20:00. Uzavřena bude silnice II/360 v úseku křižovatky se silnicí směrem na Trnavu po křižovatku se silnicí na Nárameč. Objížďka pro auta do 7,5 tuny povede obousměrně přes Nárameč, Valdíkov a Hostákov. Pro vozidla nad 7,5 tuny budou platit stejné objízdné trasy jako v první etapě uzavírky.

Zhotovitelem stavby v hodnotě jednadvaceti milionů korun je firma Colas a.s. Náklady jsou hrazeny z dotace SFDI (Státní fond dopravní infrastruktury). Na opravu silnice mezi Pocoucovem a Trnavou v budoucnu naváže krajem připravovaný projekt Trnava – Rudíkov.


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,58405 s | počet dotazů: 166 | paměť: 58719 KB. | 02.12.2021 - 22:20:29
X