Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Silničáři se sejdou v Pardubicích na Silničním veletrhu a Dopravní konferenci


Východočeské město perníku se na počátku letošního září stane na dva dny také městem dopravy. Už podruhé se tady uskuteční Dopravní konference, na kterou následující den naváže tradiční Silniční veletrh.

Obě akce jsou určeny především odborné veřejnosti, která na ně upíná svou pozornost. O tom svědčí nejenom jména hostů, kteří se do Pardubic sjíždějí, ale i osobnosti, které jako panelisté vystupují na Dopravní konferenci.V letošním roce pořádá Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků ve čtvrtek 5. 9. 2013 v pardubickém Kongresovém centru AFI Palace. Konference se uskuteční pod záštitou ministerstva dopravy a hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického a k tématům, mezi nimiž je dopravní obslužnost, rozvoj a financování dopravní infrastruktury či budoucnost regionální železniční a vodní dopravy vystoupí řada odborníků. Už dnes svou účast přislíbili zástupci ministerstva dopravy, Ředitelství silnic a dálnic, Státního fondu dopravní infrastruktury nebo samospráv.

Následující den, tedy pátek 6. 9.2013, je věnován už dvanáctému mezinárodnímu Silničnímu veletrhu, který své zázemí najde jako již tradičně v areálu Správy a údržby silnic Pardubického kraje. Veletrh naváže na své předchozí ročníky, kdy ho pravidelně navštívilo šest stovek lidí, jimž se představilo několik desítek vystavovatelů. Mezi nimi nechybí výrobci a prodejci silniční techniky, firmy z oblasti silničního hospodářství, prodejci nákladních automobilů a technologických zařízení nebo dodavatelé dopravního značení a komunální techniky. Na letošním ročníku Silničního veletrhu mimo jiných přislíbil účast prodejce vozů společnosti Tatra, která před nedávnou dobou změnila majitele a vrátila se zpět do českých rukou.  Ten by měl do Pardubic dokonce přivézt dakarský speciál této značky. Účast dalších možných vystavovatelů zatím nebyla uzavřena a stále je možné kontaktovat pořadatele veletrhu a domluvit možnost prezentace svých produktů.

Přihláška

Další informace o akcích na stránkách :

www.silnicniveletrh.cz

www.dopravnikonference.cz

 

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,75509 s | počet dotazů: 210 | paměť: 29605 KB. | 27.09.2022 - 15:55:39