Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

RegioJet připravuje jednotky Talent na slovenskou trať Bratislava – Dunajská Streda


(12:30) Železniční dopravce RegioJet , člen skupiny Student Agency, začne jako dopravce na uvedené trati jezdit od 4. 3. 2012. Také proto investoval z vlastních prostředků cca 60 tisíc EUR (1,5 mil. Kč) do modernizace zastávkového mobiliáře a posílení bezpečnostních prvků v rámci modernizace úseku trati Bratislava – Dunajská Streda. Modernizaci tratě prováděl v posledních 3 měsících správce a majitel infrastruktury – Železnice slovenské republiky (ŽSR) s ohledem na rostoucí význam tratě a zvyšující se intenzitu provozu v nákladní a následně i osobní dopravě.

V polovině ledna (januára) přijedou první vlaky Talent a začne zkušební provoz nejprve bez cestujících, následně i s nimi. Od poloviny února  povede RegioJet denně v každém směru jeden spoj zkušebních vlaků v trase Bratislava – Komárno a zpět s provozem pro veřejnost, aby si zákazníci mohli nové spojení vyzkoušet. Od 4. března (marca) pak zahájíme standardní provoz podle jízdního řádu.

RegioJet spustil také internetové stránky na adrese www.regiojet.sk , kde jsou například informace o náboru zaměstnanců pro provoz na trase Bratislava – Dunajská Streda – Komárno, který již naplno běží.

Na stránkách jsou ale i informace o novém spojení dálkovými vlaky IC RegioJet, které startuje  od neděle 11. 12. 2011 a nabídne novou kvalitu cestování na trase Žilina – Ostrava – Olomouc – Praha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,84963 s | počet dotazů: 164 | paměť: 23678 KB. | 25.05.2022 - 08:59:40