Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Rallye Český Krumlov a dopravní omezení na trati

Jižní Čechy budou na jaře již popětačtyřicáté dějištěm Rallye Český Krumlov. Podnik s tradicí sahající do roku 1971 se uskuteční ve dnech 19. a 20. května 2017. Rallye Český Krumlov Českokrumlovští se rozhodli svou rallye uspořádat v tradičním modelu, to znamená s pátečním startem na českobudějovickém výstavišti a následnou noční etapou.

O třetím květnovém víkendu se na jihu Čech uskuteční také šestý ročník New Energies Rallye Český Krumlov, kterou organizátoři po letošní návštěvě prezidenta FIA Jeana Todta opět přihlásili do světového poháru pro vozy s alternativními pohony.

„Od roku 2017 bude tento seriál, konaný pod hlavičkou Mezinárodní automobilové federace podle pravidel rallye pravidelnosti, nově vypsán pouze pro elektromobily. Účast v soutěži ale umožníme i majitelům dalších ekologických aut, ať už půjde o hybridy nebo vozidla poháněná stlačeným zemním plynem CNG,“ uvedl zástupce ČK motorsportu, promotéra všech českokrumlovských podniků, ředitel New Energies Rallye Pavel Kacerovský.

Uzavírky komunikací  při Rallye Český Krumlov v jednotlivých obcích a městech  jsou přesné lokalizovány s časovým rozsahem  viz. http://www.rallyekrumlov.cz/media/attachments/uzavirky2017.pdf

Kompletní informace ke 45. Rallye Český Krumlov 2017 sledujte na oficiálních internetových stránkách www.rallyekrumlov.cz.

 


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,33871 s | počet dotazů: 169 | paměť: 23386 KB. | 30.07.2021 - 16:25:14
X