Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Snídaně na peróně a vlakem Prahou, jak ji neznáte – čtvrtek 20. 9. 2018




V rámci Evropského týdne mobility se bude ve čtvrtek 20. září 2018 konat již tradiční akce Snídaně na peróně. Během ranní špičky dostanou cestující na vlakových nádražích v Čakovicích, Kbelích i Satalicích zdarma sladké občerstvení, aby se jim lépe cestovalo do práce či do školy.

Chcete nahlédnout do plánů rozvoje městských železničních linek? Vydejte se s naším průvodcem za potenciálem městské železnice a poslechněte si plánované změny v souladu s novým pražským Plánem udržitelné mobility. Od 9 do 18 hodin pro Vás budou k dispozici speciální bezplatné jízdy moderní motorovou jednotkou RegioShark po pražských železničních spojkách, mimo jiné i v trase plánovaných vlakových linek S61 a S71, které po dokončení rekonstrukce železniční trati mezi Hostivaří a Vršovicemi propojí jednotlivé okrajové městské části mezi sebou. Připraveny jsou tři okružní jízdy moderní motorové jednotky RegioShark v trase Čakovice – Vysočany – Libeň – Běchovice střed – Vršovice – Smíchov – Hlavní nádraží – Vysočany – Čakovice.

Jízdní řád speciálních jízd motorové jednotky RegioShark:

  1. jízda 2. jízda 3. jízda
Praha-Čakovice 8:57 11:57 14:57
Praha-Kbely 9:01 12:01 15:01
Praha-Satalice 9:05 12:05 15:05
Praha-Vysočany 9:13 12:13 15:13
Praha-Libeň 9:19 12:19 15:19
Praha-Kyje 9:22 12:22 15:22
Praha-Dolní Počernice 9:25 12:25 15:25
Praha-Běchovice 9:38 12:38 15:38
Praha-Běchovice střed 9:44 12:44 15:44
Praha-Vršovice 10:03 13:03 16:03
Praha-Smíchov příj. 10:17 13:22 16:17
Praha-Smíchov odj. 10:34 13:58 17:28
Praha hl. n. 10:43 14:07 17:37
Praha-Vysočany 11:01 14:15 17:45
Praha-Satalice 11:11 14:28 17:56
Praha-Kbely 11:15 14:31 18:00
Praha-Čakovice 11:19 14:34 18:03

 

Příspěvek Snídaně na peróně a vlakem Prahou, jak ji neznáte – čtvrtek 20. 9. 2018 pochází z Pražská integrovaná doprava

Celý článek na serveru našeho partnera...

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.