Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Posílení dopravy na Královéhradecké krajské dožínky

Z důvodu konání dožínek v okolí Všesportovního stadionu bude v sobotu 19.9.2015 od 8 do 18 hodin jezdit linka č. 7 mimořádně v intervalu 15 minut. Dále bude v této době v úseku mezi Terminálem hromadné dopravy a Koupalištěm Flošna jezdit oběma směry posilový vůz podle okamžité potřeby. Kromě toho budou na linku č. 7 i na některé další linky vypraveny mimořádně kloubové vozy. Dopravu zajistí Dopravní podnik města Hradec Králové.

PROGRAM 12. ROČNÍKU KRÁLOVÉHRADECKÝCH KRAJSKÝCH DOŽÍNEK

Akce se koná v prostoru před Všesportovním stadionem a koupalištěm Flošna, Hradec Králové (Malšovická 779, HK). Slavnostní dožínkový pěší průvod městem vychází v 10:00 od zimního stadionu ke koupališti Flošna.

Program na hlavním pódiu

10:00 – 10:45   Dechový orchestr města Hradce Králové

11:00 – 11:55   Pavel Novák & Family „Pavel Novák…je tu stále“

12:00 – 13:00   Ocenění zemědělců

13:30 – 15:15   JH Big Band

15:30 – 16:30   Václav Neckář & Bacily

17:00 – 18:00   Láďa Křížek „Největší hity“

Program na malém pódiu:

10:30 – 11:30   Little Company ze ZUŠ Habrmanova

11:45 – 13:00   Melodybrass

13:00 – 16:00   Festival Mažoretky

16:15 – 18:00   skupina Ulrichovo náměstí střídavě se skupinou By The Way ze ZUŠ Střezina

Pohádková scéna na malém pódiu: Pohádky pro děti v 10, 12, 14, 16 hodin uvádí Jiří Polehňa

10:00 + 14:00   Znáte Kačenku?

12:00 + 16:00   Tajemství pohádkové knížky

PROGRAM „ŠANCE 2015“

12:00 – 12:15   Práce s ovčáckým psem

12:15 – 12:30   Ukázka střiže ovcí

12:30 – 12:45   Agility Sezemice

12:45 – 13:15   Westernové ukázky disciplín

13:15 – 13:30   Práce s ovčáckým psem

13:30 – 13:45   Ukázka střiže ovcí

13:45 – 14:00   Agility Sezemice

14:00 – 14:30   Komentář a ukázky přípravy krav

14:30 – 15:00   Westernové ukázky disciplín

15:00 – 15:30   Králičí hop

15:30 – 15:45   Ukázka střiže ovcí

15:45 – 16:00   Agility Sezemice

Více informací o akci na http://www.kr-kralovehradecky.cz/assets/kraj-volene-organy/dozinky/plakat_web.pdf


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,24072 s | počet dotazů: 176 | paměť: 21723 KB. | 05.12.2021 - 11:41:24
X