Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Porta Bohemica vyplula na své trasy po Labi


0 0 votes
Hodnocení článku

Od počátku dubna 2012 pluje opět loď Porta Bohemica na výletních trasách po řece Labi v okolí Litoměřic. Labská paroplavební společnost, jejímž členem jsou kromě dalších měst a obcí ležících podél Labe také Litoměřice, nabízí zájemcům tříhodinové okružní plavby. První trasa vede z Litoměřic do Lovosic,  přístaviště Velké Žernoseky na otočku v místě zvaném Port Bohemica, Píšťanské jezero a zpět na řeku Labe s cílem plavby Lovosice a následně Litoměřice. Plavidlo po této trase popluje od dubna do září každou sobotu a neděli.

Na pravidelné lince popluje v červnu každý pátek a v červenci a v srpnu každou středu a sobotu. Pravidelně se bude vydávat na trasu vedoucí z Litoměřic do Lovosic, Velkých Žernosek, Dolních Zálezel a Ústí nad Labem s tím, že při zpáteční cestě přistane loď i v Církvicích. V Litoměřicích odrazí od břehu vždy v 10 hodin a vrátí se zpět v 16.30 hodin.

Sedmkrát za celou sezónu popluje Porta Bohemica z Litoměřic směrem opačným, tedy do Roudnice nad Labem, Štětí, Horních Počapel a zpět. Proti proudu popluje 8. května, 5. a 19. července, 2. a 8. srpna. Ve dnech 23. a 24. června pojede Porta Bohemica na  Festival dechových orchestrů ve Štětí. Dne 15. září bude vozit zájemce na roudnické vinobraní a štětský jarmark. Cílené plavby budou mít vlastní jízdní řád.

Také v letošním roce nabídne loď Porta Bohemica plavbu s hudebním programem. Hudební parník s diskotékou bude z Litoměřic vyplouvat každý pátek ve 20 hodin v červnu, červenci a v srpnu.

 Jízdní řád Porta Bohemica http://www.labskaparoplavba.cz/jizdni_rad.php


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,99991 s | počet dotazů: 214 | paměť: 58518 KB. | 06.06.2023 - 04:24:50