Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Pokračují přípravy na pořádání Grand Prix ČR 2016


Zástupci Spolku pro GP, který vznikl v říjnu 2015, podepsali v pondělí 11. ledna 2015 promotérskou smlouvu se společností Dorna Sports. Smlouvu podepsali výkonný ředitel společnosti Dorna Sports Carmelo Ezpeleta a jihomoravský hejtman Michal Hašek a primátor města Brna Petr Vokřál jako zástupci Spolku pro GP ČR Brno. Je tak ukončeno období nejistoty a zdlouhavých jednání .

Podepsání promotérské smlouvy umožní Spolku pokračovat v přípravě na konání závodů v letošním roce i v letech dalších. Důležitá budou výběrová řízení na technické zajištění samotného závodu podle požadavků promotérské společnosti. Automotodrom se na pořádání závodu bude samozřejmě podílet, protože je podepsána nájemní smlouva na konání závodů. Výše nájmu je 28 milionů korun za rok. Výše zalistovacího poplatku nepřesáhne v průměru 4,1 milionu eur ročně.

Pořádání závodu Grand Prix ČR má na Masarykově okruhu tradici a probíhá každým rokem za velkého zájmu veřejnosti.  Nová promotérská smlouva a navazující smlouvy pro firmy, které se budou nezajištění závodů podílet, zklidní celkovou atmosféru a doufejme, že se kladně projeví i na kvalitě nabízených služeb.

Po podepsání promotérské smlouvy bude možné zahájit předprodej vstupenek na letošní Grand Prix. V první vlně bude zahájen předprodej vstupenek na přírodní tribuny. Ceny byly v první vlně zachovány na stejné úrovni jako v roce v roce 2015 stejně jako rozdělení tribun na zóny SILVER a GOLD.

 Závody Grand Prix ČR 2016 se na Masarykově okruhu pojedou ve dnech 19. až 21. srpna 2016. Další informace na  stránkách http://www.automotodrombrno.cz/grand-prix/cz/

Online předprodej vstupenek na přírodní tribuny odstartuje souběžně s veletrhem Regiontour 14. 1. 2016. Za výhodnější ceny budou vstupenky k dispozici i v průběhu veletrhu Motosalon, který se v Brně koná od 3. do 6. 3. 2016. Poté od 7. 3. naváže druhá vlna předprodeje.

Informace najdou zájemci dál na webové stránce www.czechgp.com, kterou provozuje Automotodrom Brno. Aktuální informace k ročníku 2016 jsou na stránce k dispozici už nyní v češtině, angličtině a němčině.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,85036 s | počet dotazů: 192 | paměť: 31954 KB. | 07.06.2023 - 10:32:22