Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Braníku je v provozu nové parkoviště P+R
Technická správa komunikací hlavního města Prahy(TSK Praha ) otevřela parkoviště P+R  v městské části Praha 4 – Braník. Záchytné parkoviště o kapacitě 115 parkovacích míst vzniklo v místě bývalého obratiště autobusů. Úprava prostoru spočívala zejména v obnově asfaltových vrstev a vyznačení svislého i vodorovného dopravního značení. K novému P+R dojedou řidiči Pikovickou ulicí. Nové parkoviště těsně sousedí s nádražím a nabízí řidičům okamžitou možnost přesednout na příměstské vlaky, MHD a dostat se tak do centra Prahy pohodlně a bez auta.

V příštím týdnu proběhne kolaudace na novém PR v Běchovicích, kde bude 60 nových parkovacích stání (+ 4 pro ZTP). S výstavbou dalších záchytných parkovišť začne TSK Praha v první polovině příštího roku.  V Praze-Hostivaři a Lipencích bude po dokončení stavby řidičům k dispozici přes 130 parkovacích stání pro dojíždějící ze středních Čech.

Zdroj: TSK

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.