Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

U fakultní nemocnice Hradec Králové vznikne nové parkoviště
V provozu by mělo být od začátku příštího roku. Radní města na svém zasedání včera schválili výběr dodavatele, který zpevněnou plochu pro 205 parkovacích míst postaví za necelých 11 milionů korun s DPH. Začít stavět by se mohlo do konce prázdnin. K samotnému zahájení stavby by mělo dojít do konce prázdnin, podle smlouvy má zhotovitel na stavbu parkoviště pět měsíců, a to i včetně kolaudace. Lze předpokládat, že parkoviště bude pro veřejnost zprovozněno na začátku roku 2020. Město chce pro pokrytí nákladů na stavbu využít finance od společnosti CTP, které byly městu převedeny v rámci dohody o narovnání.

Na parkovišti bude 205 parkovacích míst, včetně osmi míst pro zdravotně postižené osoby. Parkovací plocha vznikne na doposud zatravněném prostoru mezi obslužnou místní komunikací na východní straně areálu fakultní nemocnice a Zborovskou ulicí.

Mapa https://mapy.cz/zakladni?x=15.8311982&y=50.1995784&z=18&source=stre&id=141711

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.