Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Mnichovicích mají nové parkovací automaty
Město Mnichovice spustilo počátkem tohoto roku provoz parkovacích automatů na pravé části Masarykova náměstí. Jedná se o osm parkovacích míst. Parkovné je 20 Kč za hodinu, maximální doba stání jsou 2 hodiny. Placené parkování je v době PONDĚLÍ – PÁTEK 6:00 – 18:00 HOD. Parkomaty jsou umístěny přímo u parkovacího místa. Řidič proto nemusí hledat vzdálený parkovací automat, vyzvednout lísteček, vrátit se zpět ke svému automobilu a lísteček umístit za přední sklo. Parkomat ihned po vhození mince ukáže na displeji čas, který platí pro automobil zaparkovaný vedle něj. Parkomat nerozměňuje mince a nepřijímá padesátikorunové mince. Výhodou je ale možnost vhození i malého obnosu peněz, třeba 2 Kč, které stačí např. pro zakoupení svačiny během pár minut.

Parkomat nevydává doklad o zaplacené částce. Pokud doklad požadujete, vystaví vám jej Infocentrum. V případě nefunkčnosti parkomatů nebo potřeby vystavit doklad o zaplacení parkování mimo otevírací hodiny infocentra, je na parkomatech uvedena bezplatná telefonní linka, na které s Vámi pracovníci Vaše požadavky vyřídí.

Osazením parkovacích automatů chce město zajistit rychloobrátkovost těchto parkovacích míst pro potřeby vyřízení nezbytností na městském úřadě, návštěvu policie, nákupy u místních podnikatelů, výběr v bankomatu atd… a eliminovat dlouhodobé odstavování aut.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.