Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Bratislavě plánují vybudovat nové parkovací garáže
Garáže plánuje stavět firma  ELITE HOLDING, a.s. v rámci projektu „Revitalizácia námestia a podzemné garáže na ul. Ivana Horvátha v Bratislave”. Účelem navrhovaného záměru je revitalizace náměstí a výstavba dvojpodlažních podzemních garáží. V části náměstí se počítá s dětským hřištěm a novým mobiliářem a nebude chybět ani fontána. V podzemních garážích bude k dispozici 149 parkovacích míst.

Garáže  mají sloužit zaměstnancm firmy ELITE HOLDING, a. s., návštěvníkům administrativní budovy a obyvatelům okolního území. Vstup do podzemních garáži  bude z jihovýchodního rohu náměstí. Vjezd pro auta i vstupy pro pěší budou kryty  konstrukcí. Součástí garáží bude i výtah pro osoby s omezenou schopností pohybu. Plánovaný termín realizace je 04/2017 – 04/2018.

V současné době zveřejnilo Hlavní msto Slovenské republiky Bratislava záměr o stavbě. Veřejnost se může vyjádřit ke stavbě do 3.3.2017.

Ačkoliv se jedná o iniciativu firmy, přinese stavba prospěch všem uživatelům. Obdobné stavby  jsou v západoevropských městech běžné. Svedení dopravy v klidu  pod zem a nové využití veřejného  prostranství  se vyplácí. Stavby provází revitalizace zeleně a úpravy odpovídají aktuálním požadavkům obyvatel.  

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.