Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Letiště Praha zavadí novou cenu čtyřdenního parkování
Od listopadu 2017 nabízí Letiště Praha v rámci služby Aeroparking zvýhodněnou cenu za parkování na čtyři dny. Za parkování na čtyři dny zaplatí cestující v rámci služby Aeroparking na Letišti Václava Havla Praha 590 Kč při online rezervaci na stránkách www.aeroparking.cz. Zaparkovat je možné v krytém parkovacím domě PD HOLIDAY. Zde zůstává auto pod střechou a v bezpečí po celou dobu nepřítomnosti majitele, jelikož je celý prostor parkoviště monitorován kamerovým systémem.

Zajímavé možnosti nabízí Aeroparking také pro ty, co se chystají na delší dovolenou. V parkovacím domě PD HOLIDAY je pro ně při online rezervaci na stránkách www.aeroparking.cz připraveno parkovací stání již za 790 Kč na osm dní. „Přestože se parkovací dům nachází v docházkové vzdálenosti k oběma terminálům, zahrnuje v obou případech cena za parkování také dopravu na letištní terminály prostřednictvím kyvadlového autobusu. Tato služba je poskytována na zavolání v nepřetržitém režimu,“ doplňuje Vladimír Procházka, manažer Parkování Letiště Praha..

Návštěvníci letiště parkující na kratší dobu v řádech hodin mohou i nadále využít výhodného hodinového parkování v krytém parkovacím domě PC COMFORT u Terminálu 1 nebo na venkovním parkovišti PB ECONOMY u Terminálu 2 za cenu 50 Kč za hodinu stání.

Letiště Praha nabízí v rámci služby Aeroparking celkem tři krytá parkoviště v těsné blízkosti svých terminálů. Parkování je tak pro cestující velmi pohodlné a znamená v porovnání s jinými a vzdálenějšími parkovišti výrazné časové a finanční úspory.

Zdroj: Letiště Praha

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.