Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Pardubický vinařský půlmaratón omezí dopravu v centru Pardubic


Akce se uskuteční v sobotu 15.4.2017 V době konání sportovní akce bude pro MHD uzavřena tř. Míru, Sukova tř., nám. Republiky, Smetanovo nám., Jahnova, Bubeníkova, Husova, Kunětická a Studentská ulice i část ulice Dašické a Štrossovy. Pro veškerý provoz budou uzavřeny i dva jízdní pruhy Masarykova nám. a Hradecké ulice od křižovatky s tř. Míru ke křižovatce s Poděbradskou ulicí a silnice II/324 do St. Hradiště.

Po dobu konání závodů nebudou obsluhovány zastávky: Sukova, Nám. Republiky, Karla IV., Třída Míru, Židov,točna, Husova, Zlatá štika, Na Haldě, Na Bukovině, Krajský úřad, Univerzita, Cihelna,točna, Fáblovka, St. Hradiště,hostinec, U Kostelíčka, zast. Masarykovo nám. ve směru do Polabin i na Sukovu třídu, zast. Zimní stadion, Stavařov a Hradecká ve směru do Polabin. Pro zastávku Na Okrouhlíku ve směru do centra bude v ul. Na Kamenci zřízena náhradní zastávka.

Během dne pojedou vozidla MHD po odklonových trasách v době od 7:00 do 17:00 hod.

Hlaváčova, K nemocnici a Štrossova a dále po své trase. Ve směru na Závodu míru obslouží náhradní zastávku Štrossova zřízenou v ul. Ke Kamenci.

Podrobnější informace o vedení linek MHD na stránkách http://www.dpmp.cz/1542017-omezeni-z-duvodu-konani-pardubickeho-vinarskeho-pulmaratonu-detail/

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,10308 s | počet dotazů: 194 | paměť: 28016 KB. | 06.07.2022 - 13:15:39