Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Pardubické nostalgické linky v roce 2014

Kdo si chce připomenout časy, kdy Pardubice brázdily „kulaté“ červené trolejbusy či autobusy, má možnost použít historická vozidla v učených termínech.

Provozní dny nostalgických linek v roce 2014: Nostalgická linka 51 vyjede  o nedělích 22.6., 13.7., 3.8., 24.8., 14.9. a 5.10. 2014. Na linku budou nasazovány střídavě historické trolejbusy i historický autobus. Nostalgická linka 52 v roce 2014 nebude provozována.

Nostalgická linka 51 

Linka 51 – směr A 
Dubina, sever 13:11 15:11 17:11 18:56
Na Okrouhlíku 13:17 15:17 17:17 19:02
Masarykovo nám. 13:23 15:23 17:23 19:08
Hlavní nádraží, Albert HM 13:27 15:27 17:27
Polabiny, točna 13:35 15:35 17:35
Globus 13:40 15:40 17:40
UMA, továrna 13:46 15:46 17:46
Lázně Bohdaneč, točna 13:54 15:54 17:54
 Linka 51 – směr B
Lázně Bohdaneč, točna 14:06 16:06 18:06
UMA, továrna 14:13 16:13 18:13
Globus 14:19 16:19 18:19
Polabiny, točna 14:23 16:23 18:23
Hlavní nádraží 14:32 16:32 18:32
Masarykovo nám. 12:46 14:36 16:36 18:36
Na Okrouhlíku 12:53 14:43 16:43 18:43
Dubina, sever 12:59 14:49 16:49 18:49

Zdroj: DPMP


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,34528 s | počet dotazů: 175 | paměť: 21716 KB. | 24.09.2021 - 12:03:12
X