Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Občané Prahy 3 mohou žádat o umístění stojanu na kola


Hlavní město Praha ve spolupráci s městskými částmi realizuje dlouhodobý projekt na rozvoj pražské cyklistické infrastruktury, v rámci kterého jsou na veřejných prostranstvích rozmísťovány stojany na kola. Zajištění a zabudování stojanů na kola není proces nijak obtížný. Městské části vytipují vhodné lokality a ve spolupráci s Technickou správou komunikací hl. města Prahy budou stojany zabudovány na určené místo. Následně zabudované stojany městská část přebere do své správy.
Stojany na kola jsou umisťovány do míst podle požadavků městské části. Vytipovaná místa ale musí splňovat určité podmínky – musí se se jednat o pozemek ve vlastnictví městské části popř. Magistrátu hl. m. Prahy a radnice také musí ověřit, zda se pod místem plánovaného umístění stojanů nenacházejí podzemní inženýrské sítě, k jejichž poškození by mohlo při instalaci stojanů dojít, či zda v místě nejsou v budoucnosti plánovány stavební úpravy.
 
Praha 3 vyzvala své občany k aktivitě výzvou, umístěnou na webových stránkách. Náměty na umístění cyklostojanů můžete posílat na e-mailovou adresu: [email protected], nebo písemně na adresu: Radniční noviny Prahy 3, Lipanská 7, 130 00  Praha 3, s označením obálky „Cyklostojany.“

Uzávěrka ankety je 31. března 2012.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,78745 s | počet dotazů: 186 | paměť: 20265 KB. | 26.05.2022 - 01:14:52