Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Nových 502 parkovacích míst nabídne parkovací dům Katscherka

Společnost Atol, které má s městem Hradec Králové slouvu o provozování inegrovaného systému parkování, zahájí 1.listopadu 2007 výstavbu nového parkovacího domu.Parkovací dům bude především umožňovat bezpečné parkování rezidentů – občanů bydlících v docházkové vzdálenosti. Kapacita  parkovacích míst poskytne i místa pro další návštěvníky a tím by mělo dojít i k uvolnění prostoru v okolních ulicích. Parkovací dům bude stát na území mezi ulicí Reslova a Wonkova. Objekt bude mít nepřetržitý provoz a ostrahu. V odpovídající kapacitě budou vyznačena místa pro parkování zdravotně postižených občanů a v plánu je i půjčovna kol. Práce na přípravě výstavby domu probíhají již jeden a půl roku.

Společnost ATOL s.r.o. zajišťuje integrovaný parkovací systém od 1.ledna 2007. Odkoupila stávající parkovací automaty od TSHK a umístila na nich nové značení a řád. Společnost vedla propagační a informační kampaň nového parkovacího systému a dále se zavázala, že z výnosů  z provozu parkovacích automatů a prodeje parkovacích karet zajistí stavbu parkovacího domu a nákup parkovacích technologií.

 Návštěvníci mohou na stránkách ISP Hradec Králové získat další informace (1hod. parkování vyjde na 10,- Kč, v městské památkové rezervaci  viz . mapa je cena 15,- Kč /1 hod)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,67650 s | počet dotazů: 301 | paměť: 57335 KB. | 24.10.2021 - 14:27:21
X