Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování

Nové mobilní aplikace umožní klientům Českých aerolinií výběr a rezervaci větší nabídky služeb

Novou generaci nativních mobilních aplikací pro operační systémy iOS a Android spustily v těchto dnech České aerolinie. Na rozdíl od předchozí verze technologicky odpovídají nejnovějším trendům, obsahují řadu nových služeb a vylepšení. Nové aplikace Českých aerolinií umožní klientům kromě rezervace a nákupu letenek a odbavení pomocí mobilního telefonu nově také nákup vybraných doplňkových služeb, jako například přednostní výběr a rezervaci sedadla, nadváhu či další kus zavazadla, cestovní pojištění nebo vstup do salonků. Novým je i systém nákupů, které zákazník realizuje v podobě nákupního košíku. Společnosti to umožňuje bez omezení přidávat další služby také do mobilních aplikací. Přibyl i tzv. flexi buffer zobrazující nabídku letů tři dny před a po požadovaném termínu. Kromě toho si mohou uživatelé vybírat z desítek akčních letenek v nové sekci Speciální nabídky.

České aerolinie s novými aplikacemi zásadně rozšířily možnosti plateb za nákup. Ze tří u původní verze je rozšířily až na dvanáct. Nechybí možnost úhrad běžnými typy debetních a kreditních karet Visa, MasterCard nebo American Express, bezhotovostní offline nebo online bankovní převody, platba v hotovosti, PaySec nebo služba MasterCard Mobile.

Mobilní aplikace Českých aerolinií jsou k dispozici v pěti jazykových verzích: v české, anglické, ruské, německé a francouzské. Nové verze lze stáhnout v App Storu a Android Marketu. Uživatelům, kteří využívali starou verzi, se nové aplikace automaticky stáhnou a nainstalují, pokud mají tuto službu aktivovanou v nastavení svých telefonů. České aerolinie v současnosti připravuj nativní mobilní aplikaci také pro uživatele mobilních telefonů využívajících operační systém Windows. Její uvedení do provozu společnost plánuje na začátku letošní letní sezóny.

Zdroj.ČSA

 


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,95838 s | počet dotazů: 149 | paměť: 19096 KB. | 18.01.2022 - 19:55:19