Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Nová komunikace si vyžádala změnu dopravního značení


0 0 votes
Hodnocení článku

 Od 31.března 2012 bude v Českých Budějovicích dán do předčasného užívání nově vybudovaný úsek přeložky silnic II/156 a II/157 – Zanádražní komunikace.  Stavba  byla zahájena v březnu 2011 demolicemi starých objektů, skladů a přístřešků v průmyslových areálech. Tím se uvolnilo budoucí staveniště pro novou komunikaci. Realizací stavby v délce zhruba 550 metrů dojde k propojení ulic Rudolfovská a Pekárenská. Obě křižovatky jsou vybaveny světelným signalizačním zařízením. Otevřením nového úseku Zanádražní komunikace bude umožněno zahájení dalších stavebních prací na stavbě IV. železničního koridoru v Českých Budějovicích.

 Součástí  stavby bylo vybudování nového drážního mostu přes Dobrovodský potok a vybudování zcela nového železničního přejezdu včetně zabezpečovacího zařízení. Dalším náročným krokem byla úprava a částečná překládka koryta Dobrovodského potoka včetně nových nábřežních zdí. Souběžně se stavbou nové silnice, kterou financoval Jihočeský kraj, Město České Budějovice realizovalo stavbu cyklotrasy, chodníků a veřejného osvětlení.

Řidiči musí věnovat pozornost změnám v dopravním značení!

Nový úsek Zanádražní komunikace navazuje na loni otevřený úsek Rudolfovská – Vrbenská. Celý úsek – od Vrbenské k Pekárenské bude nově značen jako hlavní silnice. To znamená, že Rudolfovská ulice se stane ulicí vedlejší a tomu bude odpovídat i nové dopravní značení, kterému by řidiči měli věnovat zvýšenou pozornost.

 Předčasné užívání znamená, že komunikace bude otevřena a zpřístupněna, ale stavba jako celek nebude ještě dokončena. Během měsíce dubna 2012 budou prováděné konečné terénní úpravy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,86487 s | počet dotazů: 212 | paměť: 32233 KB. | 07.06.2023 - 11:05:09