Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Na výběru gastro obalu záleží


jidlo
jidlo

Pro mnoho domácností bývaly rozvozy jídel před covid pandemií jen nárazovou činností. Poté se však život nás všech na celé dva roky změnil, a právě dovážení jídel zažilo svůj obrovský „boom“. To se samozřejmě dotklo restaurací, které si potřebovaly obstarat kvalitní obaly na své pokrmy. Mnoho podnikatelů díky tomu zjistilo, že trh s obaly je velmi rozmanitý.

I přesto, že většinou jde o co nejrychlejší předání zákazníkovi, neměli bychom zapomínat na přírodu. Když se řekne „objednané jídlo“ každý si pravděpodobně představí klasickou bílou krabičku z plastu, která nepůsobí ani trochu ekologicky. Jde to však i jinak! Není to tak dávno, co se začaly používat ekologické obaly z cukrové třtiny, které jsou mnohem příjemnější na pohled, a ještě příjemnější pro životní prostředí. Existují ale jiné ekologické obalové materiály, jako například papír, dřevo, bambus či dokonce kukuřičný škrob.

Můžeme si ale potrpět i na vzhledu obalů. Už dávno se pizza nebalí jen do čistě bílých nicneříkajících krabic. Dnes si můžete vybrat z nepřeberného množství motivů a obrázků, které vašeho zákazníka ujistí o kvalitě připraveného jídla. Krabice na pizzu se zkušeným kuchařem v bílé zástěře vypovídá o kvalitě a tradici vaší restaurace. Je také možné si na krabici nechat natisknout vlastní design. Pizzerie často využívají potisk vlastního loga a názvu restaurace.

Máte mnoho možností, jak zabalit připravené jídlo, na zákazníka však můžete zapůsobit právě ekologickou variantou. Dokážete tím, že si je vaše firma vědoma současných problémů s neorganickými materiály a vážíte si planety.

Článek vznikl ve spolupráci s firmou ECOFOL, která dodává gastro obalové materiály a v její nabídce můžete najít různé papírové krabicesushi misky nebo hygienické potřeby. V širokém sortimentu samozřejmě nechybí ekologické obaly z organických materiálů jako například cukrová třtina a papír.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,93966 s | počet dotazů: 211 | paměť: 27881 KB. | 05.07.2022 - 00:24:24